Amphenol Aerospace Operations TVPS00RK-25-24SB-LC
TVPS00RK-25-24SB-LC picture photo
Mfg. Part Number
TVPS00RK-25-24SB-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 24C 12#16 12#12 SKT RECP
Datasheet Download
TVPS00RK-25-24SB-LC.pdf
Availability of TVPS00RK-25-24SB-LC
QUANTITY
TVPS00RK-25-24SB-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of TVPS00RK-25-24SB-LC
Internal Part NumberEIS-TVPS00RK-25-24SB-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TVPS00RK-25-24SB-LC
Related LinksTVPS00RK-, TVPS00RK-25-24SB-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
TVPS00RK-25-24SB-LC Details Description
Related parts for TVPS00RK-25-24SB-LC
IC VREF SERIES 2.5V SOT23-5 datasheet.pdf
IC REG LDO 1.3V 0.5A 6TDFN datasheet.pdf
IC DAC 8BIT OCTAL VOUT 16-MSOP datasheet.pdf
OPTOISOLATOR 5KV TRIAC 6SMD datasheet.pdf
RES 536K OHM 1/10W 1% AXIAL datasheet.pdf
CLAMPING UNIT 636000195 datasheet.pdf
CAP ALUM 15UF 20% 400V RADIAL datasheet.pdf
KIT DEV PUREPATH MOTHERBOARD datasheet.pdf
CONN FFC BOTTOM 9POS 0.50MM R/A datasheet.pdf