Amphenol Aerospace Operations TVPS00RK-25-35PA-LC
TVPS00RK-25-35PA-LC picture photo
Mfg. Part Number
TVPS00RK-25-35PA-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 128C 128#22D PIN RECP
Datasheet Download
TVPS00RK-25-35PA-LC.pdf
Availability of TVPS00RK-25-35PA-LC
QUANTITY
TVPS00RK-25-35PA-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of TVPS00RK-25-35PA-LC
Internal Part NumberEIS-TVPS00RK-25-35PA-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TVPS00RK-25-35PA-LC
Related LinksTVPS00RK-, TVPS00RK-25-35PA-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
TVPS00RK-25-35PA-LC Details Description
Related parts for TVPS00RK-25-35PA-LC
THERMOSTAT 80 DEG C NO 2SIP datasheet.pdf
BOARD PROTOTYPING W/C8051F320 datasheet.pdf
RES 51.1 OHM 1/20W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 82.5 OHM 1% 1/4W 0805 datasheet.pdf
CBL 5POS M12 R/A PLUG-WIRE 1.5M datasheet.pdf
RES 51K OHM 10W 5% AXIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 25W datasheet.pdf
RES 3.9K OHM 2% 1W AXIAL datasheet.pdf