Amphenol Aerospace Operations TVPS00RK-25-4JD-LC
TVPS00RK-25-4JD-LC picture photo
Mfg. Part Number
TVPS00RK-25-4JD-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 143C 48#20 8#16 SKT RECP
Datasheet Download
TVPS00RK-25-4JD-LC.pdf
Availability of TVPS00RK-25-4JD-LC
QUANTITY
TVPS00RK-25-4JD-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of TVPS00RK-25-4JD-LC
Internal Part NumberEIS-TVPS00RK-25-4JD-LC
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TVPS00RK-25-4JD-LC
Related LinksTVPS00RK-, TVPS00RK-25-4JD-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
TVPS00RK-25-4JD-LC Details Description
Related parts for TVPS00RK-25-4JD-LC
CONN HSG PLUG 3POS 7.50MM BLACK datasheet.pdf
IC REG LDO 5.2V 0.15A MINI5D datasheet.pdf
CAP CER 8200PF 50V NP0 2225 datasheet.pdf
IC 10-OUT DECADE COUNTER 16-SOIC datasheet.pdf
FIXED IND 6.8UH 285MA 1.2 OHM datasheet.pdf
IC FPGA 190 I/O 256BGA datasheet.pdf
SWITCH 0.1A LEVER SPDT LEAD WIRE datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 10V 25W datasheet.pdf
IC MCU 16BIT 8KB FLASH 24LSSOP datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 3 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf
CAP CER 1.2PF 200V NP0 0402 datasheet.pdf
CRYSTAL 40.610 MHZ SERIES SMT datasheet.pdf