Amphenol Aerospace Operations TVS01RF-25-26S-LC
TVS01RF-25-26S-LC picture photo
Mfg. Part Number
TVS01RF-25-26S-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 25C 16#20 5#12 4#8(COAX) SK
Datasheet Download
TVS01RF-25-26S-LC.pdf
Availability of TVS01RF-25-26S-LC
QUANTITY
TVS01RF-25-26S-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of TVS01RF-25-26S-LC
Internal Part NumberEIS-TVS01RF-25-26S-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TVS01RF-25-26S-LC
Related LinksTVS01RF-, TVS01RF-25-26S-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
TVS01RF-25-26S-LC Details Description
Related parts for TVS01RF-25-26S-LC
IC MCU 8BIT 7KB OTP 28SOIC datasheet.pdf
RES SMD 665 OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 48POS .156 EXTEND datasheet.pdf
TRIP INDICATOR 1500V 120.8MM datasheet.pdf
RES 203K OHM 1/4W .5% AXIAL datasheet.pdf
1.25MM JMPR LGT 102 TYPE D 25POS datasheet.pdf
Connector Receptacle 46 Position 0.050" (1.27mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf
DIODE ZENER 36V 1W DO213AB datasheet.pdf