Amphenol Aerospace Operations TVS06RF-25-35SA
TVS06RF-25-35SA picture photo
Mfg. Part Number
TVS06RF-25-35SA
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
TV 128C 128#22D SKT PLUG
Datasheet Download
TVS06RF-25-35SA.pdf
Availability of TVS06RF-25-35SA
QUANTITY
TVS06RF-25-35SA Order Process
Ship out your order
Specifications of TVS06RF-25-35SA
Internal Part NumberEIS-TVS06RF-25-35SA
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TVS06RF-25-35SA
Related LinksTVS06RF, TVS06RF-25-35SA Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
TVS06RF-25-35SA Details Description
Related parts for TVS06RF-25-35SA
VARISTOR 29.7V 800A 1812 datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPDT 0.4VA 28V datasheet.pdf
RES 200 OHM 15W 5% CERAMIC WW datasheet.pdf
SLDSW 6A 0.5M CBLE NONE datasheet.pdf
RES 620 OHM 2W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
IC REG LDO 3V 0.15A 6WSON datasheet.pdf
SENSOR LIQUID LEVEL 6-26MM PIPE datasheet.pdf
TRIMMER 1K OHM 0.25W PC PIN datasheet.pdf