Amphenol Aerospace Operations TVS06RF-25-8SC-LC
TVS06RF-25-8SC-LC picture photo
Mfg. Part Number
TVS06RF-25-8SC-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 8C 8#8(TWIN) SKT WALL RECP
Datasheet Download
TVS06RF-25-8SC-LC.pdf
Availability of TVS06RF-25-8SC-LC
QUANTITY
TVS06RF-25-8SC-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of TVS06RF-25-8SC-LC
Internal Part NumberEIS-TVS06RF-25-8SC-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TVS06RF-25-8SC-LC
Related LinksTVS06RF-, TVS06RF-25-8SC-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
TVS06RF-25-8SC-LC Details Description
Related parts for TVS06RF-25-8SC-LC
IC VREF SHUNT 2.5V TO92-3 datasheet.pdf
CAP CER 82PF 25V NP0 0805 datasheet.pdf
CONN PLUG 3POS INLINE SKT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 72V 75W datasheet.pdf
CAP CER 9PF 50V NP0 0603 datasheet.pdf
CIRCUIT BREAKER MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
DGTL ISO 2.5KV GEN PURP 16SOIC datasheet.pdf
DIODE ZENER 20V 500MW DO213AB datasheet.pdf
IC OSC CLOCK QD FREQ 10CLCC datasheet.pdf
TVS DIODE 11VWM 18.2VC SMF datasheet.pdf
CAP FILM 430NF 5% 160VDC RAD datasheet.pdf
HEATSHK 12.7MM ID 50MM PRESCORE datasheet.pdf