Amphenol Aerospace Operations TVS07RF-13-35BD
TVS07RF-13-35BD picture photo
Mfg. Part Number
TVS07RF-13-35BD
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 22C 22#22D SKT J/N RECP
Datasheet Download
TVS07RF-13-35BD.pdf
Availability of TVS07RF-13-35BD
QUANTITY
TVS07RF-13-35BD Order Process
Ship out your order
Specifications of TVS07RF-13-35BD
Internal Part NumberEIS-TVS07RF-13-35BD
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TVS07RF-13-35BD
Related LinksTVS07RF, TVS07RF-13-35BD Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
TVS07RF-13-35BD Details Description
Related parts for TVS07RF-13-35BD
CONN RCPT AUDIO 5POS MALE datasheet.pdf
RES SMD 11.8KOHM 0.25% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CAP 470MF -20% +80% 5V T/H datasheet.pdf
RES 1K OHM 10W 5% AXIAL datasheet.pdf
TERM BLOCK HDR 11POS 45DEG 3.5MM datasheet.pdf
CABLE FLAT FLEX 1.18" 1MM 30POS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 100W datasheet.pdf
RES 0.2 OHM 1/2W 2% AXIAL datasheet.pdf
SCREW KEY datasheet.pdf
CRYSTAL 50.000 MHZ SERIES SMT datasheet.pdf