Amphenol Aerospace Operations TVS07RF-15-18SE-LC
TVS07RF-15-18SE-LC picture photo
Mfg. Part Number
TVS07RF-15-18SE-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 18C 18#20 SKT J/N RECP
Datasheet Download
TVS07RF-15-18SE-LC.pdf
Availability of TVS07RF-15-18SE-LC
QUANTITY
TVS07RF-15-18SE-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of TVS07RF-15-18SE-LC
Internal Part NumberEIS-TVS07RF-15-18SE-LC
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TVS07RF-15-18SE-LC
Related LinksTVS07RF-1, TVS07RF-15-18SE-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
TVS07RF-15-18SE-LC Details Description
Related parts for TVS07RF-15-18SE-LC
RES 56 OHM 1W 1% AXIAL datasheet.pdf
FUSE BOARD MNT 1.5A 250VAC AXIAL datasheet.pdf
TVS DIODE 3VWM 4FLIPCHIP datasheet.pdf
CIR BRKR 15A 480VAC 65VDC datasheet.pdf
RES 523K OHM 1/4W .1% AXIAL datasheet.pdf
CABLE 2COND 18AWG SHLD 1000' datasheet.pdf
CIR BRKR THRM 10A 250VAC 50VDC datasheet.pdf
CONN AFI JACK STR 50 OHM SMD datasheet.pdf
IC FLASH 128MBIT 70NS 64TBGA datasheet.pdf
IC WATCHDOG TIMER SOT-25 datasheet.pdf
MOSFET N-CH 150V 105A AUTO datasheet.pdf