Amphenol Aerospace Operations TVS07RF-15-5SA
TVS07RF-15-5SA picture photo
Mfg. Part Number
TVS07RF-15-5SA
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
TV 5C 5#16 SKT J/N RECP
Datasheet Download
TVS07RF-15-5SA.pdf
Availability of TVS07RF-15-5SA
QUANTITY
TVS07RF-15-5SA Order Process
Ship out your order
Specifications of TVS07RF-15-5SA
Internal Part NumberEIS-TVS07RF-15-5SA
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TVS07RF-15-5SA
Related LinksTVS07RF, TVS07RF-15-5SA Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
TVS07RF-15-5SA Details Description
Related parts for TVS07RF-15-5SA
DIODE ZENER 15V 225MW SOT23-3 datasheet.pdf
IC ADC 10BIT SGL 30MSPS 28-TSSOP datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 5V 24V -5V 40W datasheet.pdf
IC DAC 8BIT OCTAL 2WIRE 24-SOIC datasheet.pdf
IC REG CTRLR BUCK PWM VM 32MLF datasheet.pdf
RES SMD 43.2K OHM 1% 2W 2512 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 85V 75W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 2V 80W datasheet.pdf
TRIMMER 2K OHM 3/4W LEADS datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 256KB FLASH 48QFN datasheet.pdf
CAP FILM 0.6UF 5% 1600VDC AXIAL datasheet.pdf