Amphenol Aerospace Operations TVS07RF-25-20SA-LC
TVS07RF-25-20SA-LC picture photo
Mfg. Part Number
TVS07RF-25-20SA-LC
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 30C MIXED SKT J/N RECP
Datasheet Download
TVS07RF-25-20SA-LC.pdf
Availability of TVS07RF-25-20SA-LC
QUANTITY
TVS07RF-25-20SA-LC Order Process
Ship out your order
Specifications of TVS07RF-25-20SA-LC
Internal Part NumberEIS-TVS07RF-25-20SA-LC
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TVS07RF-25-20SA-LC
Related LinksTVS07RF-2, TVS07RF-25-20SA-LC Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
TVS07RF-25-20SA-LC Details Description
Related parts for TVS07RF-25-20SA-LC
DIODE GEN PURP 400V 1A DO41 datasheet.pdf
IC FPGA 140 I/O 256FGBGA datasheet.pdf
IC REG LDO 1.8V 80MA SC70-5 datasheet.pdf
IDT 100 ASSY FDTO POL RAMP 2POS datasheet.pdf
Connector Receptacle 25 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
HEADER datasheet.pdf
SOCKET ADAPTER SOIC TO 8DIP datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 37 Position Through Hole, Right Angle Solder datasheet.pdf
508 TB SP CL INTERLACE/T datasheet.pdf
RECEIVER SAFETY LIGHT CURTAIN datasheet.pdf
OSC MEMS 100.000MHZ CMOS SMD datasheet.pdf