Amphenol Aerospace Operations TVS07RK-15-18JB
TVS07RK-15-18JB picture photo
Mfg. Part Number
TVS07RK-15-18JB
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors
Brief Description
TV 18C 18#20 SKT J/N RECP
Datasheet Download
TVS07RK-15-18JB.pdf
Availability of TVS07RK-15-18JB
QUANTITY
TVS07RK-15-18JB Order Process
Ship out your order
Specifications of TVS07RK-15-18JB
Internal Part NumberEIS-TVS07RK-15-18JB
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TVS07RK-15-18JB
Related LinksTVS07RK, TVS07RK-15-18JB Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
TVS07RK-15-18JB Details Description
Related parts for TVS07RK-15-18JB
CONN TERM BLOCK END 6.08MM 1POS datasheet.pdf
CONN MAGJACK 1PORT 100 BASE-T datasheet.pdf
CAP CER 2200PF 100V NP0 RADIAL datasheet.pdf
RES SMD 24.3 OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
IC SUPERVISOR ADJ LP 8-DFN datasheet.pdf
RES 73.2 OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HEADER R/A TIN 13POS datasheet.pdf
WASHER datasheet.pdf
DIODE ARRAY GP 300V 15A TO220F datasheet.pdf