Amphenol Aerospace Operations TVS07RS-15-18BD
TVS07RS-15-18BD picture photo
Mfg. Part Number
TVS07RS-15-18BD
Manufacturer
Product Category
Circular Connectors - Housings
Brief Description
TV 18C 18#20 SKT J/N RECP
Datasheet Download
TVS07RS-15-18BD.pdf
Availability of TVS07RS-15-18BD
QUANTITY
TVS07RS-15-18BD Order Process
Ship out your order
Specifications of TVS07RS-15-18BD
Internal Part NumberEIS-TVS07RS-15-18BD
Category Connectors, Interconnects
FamilyCircular Connectors - Housings
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TVS07RS-15-18BD
Related LinksTVS07RS, TVS07RS-15-18BD Datasheet, Amphenol Aerospace Operations Distributor
TVS07RS-15-18BD Details Description
Related parts for TVS07RS-15-18BD
CAP CER 1PF 100V NP0 0805 datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 32LQFP datasheet.pdf
RES SMD 62.6 OHM 0.1% 0.15W 0603 datasheet.pdf
RES 80.6K OHM 1/10W 1% AXIAL datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
CAP ARRAY 0.047UF 25V X7R 1206 datasheet.pdf
BERGSTIK datasheet.pdf
HEATSINK 57.9X36.83X17.78MM T412 datasheet.pdf
CONN HSG PLUG 24POS INLINE SKT datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 12V 1500W datasheet.pdf
FAN AXIAL 80X25MM TACH 24VDC datasheet.pdf
SWITCH SELECT DPST-NO 10A 120V datasheet.pdf