Panasonic Electric Works TXD2SA-24V-3-X
TXD2SA-24V-3-X picture photo
Mfg. Part Number
TXD2SA-24V-3-X
Brief Description
TX-D RELAY2 FORM C 24V
Datasheet Download
TXD2SA-24V-3-X.pdf
Availability of TXD2SA-24V-3-X
QUANTITY
TXD2SA-24V-3-X Order Process
Ship out your order
Specifications of TXD2SA-24V-3-X
Internal Part NumberEIS-TXD2SA-24V-3-X
FamilySignal Relays, Up to 2 Amps
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TXD2SA-24V-3-X
Related LinksTXD2SA-, TXD2SA-24V-3-X Datasheet, Panasonic Electric Works Distributor
TXD2SA-24V-3-X Details Description
Related parts for TXD2SA-24V-3-X
CONN FFC BOTTOM 24POS 2.54MM R/A datasheet.pdf
CAP CER 2200PF 50V NP0 2-DIP datasheet.pdf
CAP CER 5.6PF 500V 1111 datasheet.pdf
RES SMD 23.2KOHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
IC OPAMP GP 200KHZ RRO 14SOIC datasheet.pdf
CONV DC/DC 15W 12VIN 5.1VOUT datasheet.pdf
CONN RCPT 6 POS BOX MNT W/PINS datasheet.pdf
RES 5.6K OHM 1.5W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 93.1K OHM 1/2W .5% AXIAL datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS .100" datasheet.pdf
NX SAFETY 4OUT 0.5A datasheet.pdf