Panasonic Electric Works TXD2SS-24V-3
TXD2SS-24V-3 picture photo
Mfg. Part Number
TXD2SS-24V-3
Brief Description
TX-D RELAY2 FORM C 24V
Datasheet Download
TXD2SS-24V-3.pdf
Availability of TXD2SS-24V-3
QUANTITY
TXD2SS-24V-3 Order Process
Ship out your order
Specifications of TXD2SS-24V-3
Internal Part NumberEIS-TXD2SS-24V-3
How to Read Date Codes
Standard Package40
Category Relays
FamilySignal Relays, Up to 2 Amps
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TXD2SS-24V-3
Related LinksTXD2SS, TXD2SS-24V-3 Datasheet, Panasonic Electric Works Distributor
TXD2SS-24V-3 Details Description
Related parts for TXD2SS-24V-3
EMULATOR BASE UNIT H8S/2268 datasheet.pdf
MOSFET N-CH 300V 72A ISOPLUS220 datasheet.pdf
TRIMMER 50K OHM 0.5W PC PIN datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 95V 50W datasheet.pdf
MODULAR TERMINAL BLOCK datasheet.pdf
TERMINAL QL3 JUMPER BAR FOR ST5 datasheet.pdf
HEATSINK 25X25X25MM L-TAB T766 datasheet.pdf
HDM EMPR090F130FK datasheet.pdf
CONN BACKSHELL ADPT SZ 14 14S datasheet.pdf
SPHERICAL GREEN 6 VAC/DC datasheet.pdf