Panasonic Electric Works TXS2SA-LT-1.5V-1-X
TXS2SA-LT-1.5V-1-X picture photo
Mfg. Part Number
TXS2SA-LT-1.5V-1-X
Brief Description
TXS RELAY 2 FORM C 1.5V
Datasheet Download
TXS2SA-LT-1.5V-1-X.pdf
Availability of TXS2SA-LT-1.5V-1-X
QUANTITY
TXS2SA-LT-1.5V-1-X Order Process
Ship out your order
Specifications of TXS2SA-LT-1.5V-1-X
Internal Part NumberEIS-TXS2SA-LT-1.5V-1-X
FamilySignal Relays, Up to 2 Amps
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TXS2SA-LT-1.5V-1-X
Related LinksTXS2SA-LT, TXS2SA-LT-1.5V-1-X Datasheet, Panasonic Electric Works Distributor
TXS2SA-LT-1.5V-1-X Details Description
Related parts for TXS2SA-LT-1.5V-1-X
RELAY SSR DUAL 240V datasheet.pdf
IC UNIV BUS EXCHANGER 56TSSOP datasheet.pdf
CONN USB SOCKET 4POS TYPE A datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 100W datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 11POS PIN datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 32POS PIN datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 7POS SKT datasheet.pdf
SURFACE FB BELT 2X148" A MED datasheet.pdf
AC/DC CONVERTER 48V 150W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 400W datasheet.pdf
RJ45 NO SHIELD LED 8 PORT datasheet.pdf
CAP CER 40PF 9KV R85 AXIAL datasheet.pdf