Panasonic Electric Works TXS2SA-LT-24V-1-X
TXS2SA-LT-24V-1-X picture photo
Mfg. Part Number
TXS2SA-LT-24V-1-X
Brief Description
TXS RELAY 2 FORM C 24V
Datasheet Download
TXS2SA-LT-24V-1-X.pdf
Availability of TXS2SA-LT-24V-1-X
QUANTITY
TXS2SA-LT-24V-1-X Order Process
Ship out your order
Specifications of TXS2SA-LT-24V-1-X
Internal Part NumberEIS-TXS2SA-LT-24V-1-X
FamilySignal Relays, Up to 2 Amps
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TXS2SA-LT-24V-1-X
Related LinksTXS2SA-L, TXS2SA-LT-24V-1-X Datasheet, Panasonic Electric Works Distributor
TXS2SA-LT-24V-1-X Details Description
Related parts for TXS2SA-LT-24V-1-X
IC MCU 8BIT 3.5KB OTP 28SOIC datasheet.pdf
VARISTOR 324V 3.5KA DISC 10MM datasheet.pdf
LED EASYWHT WARM WHT 3500K 6SMD datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 5V 150W datasheet.pdf
IC MUX/DEMUX SAS/SATA 42TQFN datasheet.pdf
ADAPTER CABLE 0.5M datasheet.pdf
CONN HSNG RCPT IN-LINE 16POS SKT datasheet.pdf
CONN EDGECARD 100POS .100" datasheet.pdf
TVS DIODE 58VWM 93.6VC DO-215AA datasheet.pdf
CONN SOCKET 12POS HOUSING 2MM datasheet.pdf
MOSFET N-CH 600V 9A TO-220AB datasheet.pdf