Panasonic Electric Works TXS2SA-LT-24V-X
TXS2SA-LT-24V-X picture photo
Mfg. Part Number
TXS2SA-LT-24V-X
Brief Description
TXS RELAY 2 FORM C 24V
Datasheet Download
TXS2SA-LT-24V-X.pdf
Availability of TXS2SA-LT-24V-X
QUANTITY
TXS2SA-LT-24V-X Order Process
Ship out your order
Specifications of TXS2SA-LT-24V-X
Internal Part NumberEIS-TXS2SA-LT-24V-X
FamilySignal Relays, Up to 2 Amps
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TXS2SA-LT-24V-X
Related LinksTXS2SA-, TXS2SA-LT-24V-X Datasheet, Panasonic Electric Works Distributor
TXS2SA-LT-24V-X Details Description
Related parts for TXS2SA-LT-24V-X
OPTOISO 3.75KV DARL 4-MINI-FLAT datasheet.pdf
CAP CER 10000PF 10V X7R 0402 datasheet.pdf
CONN HEADER .8MM 80POS SMD datasheet.pdf
RES 360 OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 26POS PIN datasheet.pdf
SPEAKER datasheet.pdf
HEATSINK 45X45X15MM XCUT T412 datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X15MM L-TAB datasheet.pdf
SEALED AERO SWITCH datasheet.pdf
CTV 8C 8#20 SKT J/N RECP datasheet.pdf
GT 5C 2#8 3#12 SKT RECP WALL datasheet.pdf
Dual Comparators with 400mV Reference and programmable Hysteresis IC datasheet.pdf