Panasonic Electric Works TXS2SS-LT-1.5V
TXS2SS-LT-1.5V picture photo
Mfg. Part Number
TXS2SS-LT-1.5V
Brief Description
TXS RELAY 2 FORM C 1.5V
Datasheet Download
TXS2SS-LT-1.5V.pdf
Availability of TXS2SS-LT-1.5V
QUANTITY
TXS2SS-LT-1.5V Order Process
Ship out your order
Specifications of TXS2SS-LT-1.5V
Internal Part NumberEIS-TXS2SS-LT-1.5V
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package40
Category Relays
FamilySignal Relays, Up to 2 Amps
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TXS2SS-LT-1.5V
Related LinksTXS2SS-, TXS2SS-LT-1.5V Datasheet, Panasonic Electric Works Distributor
TXS2SS-LT-1.5V Details Description
Related parts for TXS2SS-LT-1.5V
IDC CABLE-ASR34G/ AE34G / ASR34G datasheet.pdf
IC REG SWTCHD CAP INV 45MA 8SOIC datasheet.pdf
CONN HEADER 32POS .100" DL GOLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
DIODE ARRAY SCHOTTKY 45V TO220AB datasheet.pdf
END PANEL ALUMINUM BLACK 10/PACK datasheet.pdf
CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL datasheet.pdf
IC OSC VCXO 350MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
HAN D M WW 1X1 PCRAIGHT 32 MM datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 37 Position Panel Mount Solder Cup datasheet.pdf
CAP CER 0.1PF 100V NP0 0402 datasheet.pdf