FFF TY04015100J0G
TY04015100J0G picture photo
Mfg. Part Number
TY04015100J0G
Manufacturer
Product Category
Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Brief Description
500 TB PLU PLU SOLID
Datasheet Download
TY04015100J0G.pdf
Availability of TY04015100J0G
QUANTITY
TY04015100J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of TY04015100J0G
Internal Part NumberEIS-TY04015100J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package400
Category Connectors, Interconnects
FamilyTerminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)TY04015100J0G
Related LinksTY0401, TY04015100J0G Datasheet, FFF Distributor
TY04015100J0G Details Description
Related parts for TY04015100J0G
IC DATA ACQ SUBSYSTEM 28SDIP datasheet.pdf
CAP THIN FILM 2.1PF 25V 0201 datasheet.pdf
CAP CER 1000PF 3KV NP0 3640 datasheet.pdf
CAP CER 9.1PF 150V 0606 datasheet.pdf
CAP CER 1.3PF 50V P2H 0402 datasheet.pdf
STAR RING AVIKRIMP (STEEL) datasheet.pdf
MOSFET N-CH 60V 13A TO220 datasheet.pdf
TVS DIODE 64VWM 103VC DO215AB datasheet.pdf
DIODE ZENER 200V 3W DO216AA datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 13 Circuit 0.375" (9.53mm) datasheet.pdf