Murata Electronics North America TZ03Z500N169B00
TZ03Z500N169B00 picture photo
Mfg. Part Number
TZ03Z500N169B00
Datasheet Download
TZ03Z500N169B00.pdf
Availability of TZ03Z500N169B00
QUANTITY
TZ03Z500N169B00 Order Process
Ship out your order
Specifications of TZ03Z500N169B00
Internal Part NumberEIS-TZ03Z500N169B00
Delivery TimeIn stock, ship TZ03Z500N169B00 today.
SeriesTZ03Z500N
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeDIP-2
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-TZ03Z500N169B00
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksTZ03Z50, TZ03Z500N169B00 Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
TZ03Z500N169B00 Details Description
Related parts for TZ03Z500N169B00
RES SMD 24.9KOHM 0.25% 1/8W 1206 datasheet.pdf
IC LED Driver Linear PWM Dimming 25mA Backlight 10-HVSON (3x3) datasheet.pdf
CONN HEADER 5POS RT ANG GOLD datasheet.pdf
CABLE R/A 2POS FEMALE-FEMALE 1M datasheet.pdf
CAP TANT 160UF 20% 50V AXIAL datasheet.pdf
CABLE 5COND 22AWG SHLD 100' datasheet.pdf
SHP TRVLR 6 MIL 10X12'' 25PK datasheet.pdf
802.11 WI-FI MODULE datasheet.pdf
CABLE STRANDED datasheet.pdf
AMP STACK TOOLING KIT datasheet.pdf
470UF 35V 10X26 85C AXI datasheet.pdf