Murata Electronics North America TZBX4N100BA110TOO
TZBX4N100BA110TOO picture photo
Mfg. Part Number
TZBX4N100BA110TOO
Manufacturer
Product Category
MURATA Components
Brief Description
Capacitors Inductors Filters...
Datasheet Download
TZBX4N100BA110TOO.pdf
Availability of TZBX4N100BA110TOO
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
TZBX4N100BA110TOO Order Process
Ship out your order
Specifications of TZBX4N100BA110TOO
Internal Part NumberEIS-TZBX4N100BA110TOO
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)6 (Time on Label)
Production Status (Lifecycle)Contact us to see if it's obsolete now
ConditionNEW AND UNUSED, Original made by MURATA
Delivery TimeIn stock, ship TZBX4N100BA110TOO today.
SeriesTZBX4N100B
Marking / SymbolEmail us
Tolerance-
Capacitance-
Features-
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case Type4 4
SPQ (Standard Package Quantity)-
MOQ1 Piece
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-TZBX4N100BA110TOO
Country of OriginJAPAN/THAILAND/USA/CN
Weight0.0005kg
Additional ServicesReel and tape, testing services
DistributorEIS COMPONENTS
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksTZBX4N10, TZBX4N100BA110TOO Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
TZBX4N100BA110TOO Details Description
Related parts for TZBX4N100BA110TOO
TRIAX 2LUG MALE BELDEN 9222 60" datasheet.pdf
CAP CER 33PF 50V NP0 0805 datasheet.pdf
SENSOR PRESS 1PSI DIFF 3.3V SIP datasheet.pdf
CONN RCPT 3 POS WALL MNT W/PINS datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 52V 100W datasheet.pdf
RES 4.02 OHM 3W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CONN HEADER 36POS DUAL .100 STR datasheet.pdf
MICRO VIDEO PATCH CD datasheet.pdf
CAP CER 20PF 200V NP0 0603 datasheet.pdf