Murata Electronics North America TZBX4R200BE044T00
TZBX4R200BE044T00 picture photo
Mfg. Part Number
TZBX4R200BE044T00
Datasheet Download
TZBX4R200BE044T00.pdf
Availability of TZBX4R200BE044T00
QUANTITY
TZBX4R200BE044T00 Order Process
Ship out your order
Specifications of TZBX4R200BE044T00
Internal Part NumberEIS-TZBX4R200BE044T00
Delivery TimeIn stock, ship TZBX4R200BE044T00 today.
SeriesTZBX4R200B
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case Type44-20P
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-TZBX4R200BE044T00
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksTZBX4R20, TZBX4R200BE044T00 Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
TZBX4R200BE044T00 Details Description
Related parts for TZBX4R200BE044T00
RES NETWORK 8 RES MULT OHM 6SIP datasheet.pdf
CAP CER 0.068UF 200V X7R RADIAL datasheet.pdf
RELAY GEN PURPOSE SPDT 6A 24V datasheet.pdf
FIXED IND 27UH 330MA 1.3 OHM TH datasheet.pdf
IC REG DUAL LNBP TTL-INP 32-QFN datasheet.pdf
IC POE QUAD PSE DISC 36-SSOP datasheet.pdf
CONN SHUNT 2POS datasheet.pdf
CAP POLYMER 560UF 20% 2.5V SMD datasheet.pdf
CAP CER 510PF 200V NP0 1111 datasheet.pdf