Murata Electronics North America TZBX4Z100AE110T00(3-10PF)
TZBX4Z100AE110T00(3-10PF) picture photo
Mfg. Part Number
TZBX4Z100AE110T00(3-10PF)
Datasheet Download
TZBX4Z100AE110T00(3-10PF).pdf
Availability of TZBX4Z100AE110T00(3-10PF)
QUANTITY
TZBX4Z100AE110T00(3-10PF) Order Process
Ship out your order
Specifications of TZBX4Z100AE110T00(3-10PF)
Internal Part NumberEIS-TZBX4Z100AE110T00(3-10PF)
Delivery TimeIn stock, ship TZBX4Z100AE110T00(3-10PF) today.
SeriesTZBX4Z100AE110T
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case Type4 4
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-TZBX4Z100AE110T00(3-10PF)
MURATA Product CategoryMURATA Components
TZBX4Z100AE110T00(3-10PF) Details Description
Related parts for TZBX4Z100AE110T00(3-10PF)
CONN EDGECARD 34POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
THERM NTC 330OHM 5% 0805 SMD datasheet.pdf
CIR BRKR THRM 2.8A 240VAC 60VDC datasheet.pdf
CAP CER 1.8PF 16V NP0 0402 datasheet.pdf
Connector Header 100 Position 0.050" (1.27mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
CONN CONTACT 1.5MM 24-30AWG TIN datasheet.pdf
CONN FFC VERT 15POS 1.25MM PCB datasheet.pdf
DIL SOLDER TAIL 2.54MM datasheet.pdf
CONN HDR 3POS 1.27MM SMD R/A datasheet.pdf
RES 350 OHM .3W .01% RADIAL datasheet.pdf