Murata Electronics North America TZBX4Z100BB110T00-10P
TZBX4Z100BB110T00-10P picture photo
Mfg. Part Number
TZBX4Z100BB110T00-10P
Datasheet Download
TZBX4Z100BB110T00-10P.pdf
Availability of TZBX4Z100BB110T00-10P
QUANTITY
TZBX4Z100BB110T00-10P Order Process
Ship out your order
Specifications of TZBX4Z100BB110T00-10P
Internal Part NumberEIS-TZBX4Z100BB110T00-10P
Delivery TimeIn stock, ship TZBX4Z100BB110T00-10P today.
SeriesTZBX4Z100BB1
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case Type4X4
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-TZBX4Z100BB110T00-10P
MURATA Product CategoryMURATA Components
TZBX4Z100BB110T00-10P Details Description
Related parts for TZBX4Z100BB110T00-10P
CAP ALUM 6800UF 20% 100V SNAP datasheet.pdf
IC DECODR/DEMUX DUAL 2-4 16TSSOP datasheet.pdf
IC MOSFET DRVR SYNC BUCK 8EPSOIC datasheet.pdf
RES SMD 3.16K OHM 1% 1W 2512 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 48POS DIP .156 SLD datasheet.pdf
CONN PLUG 2POS MINI-UMNL BLACK datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 8 Circuit 0.325" (8.26mm) datasheet.pdf
BOOT MOLDED datasheet.pdf
FIXED IND 680NH 450MA 600 MOHM datasheet.pdf
CAP TANT 2.2UF 20V 20% 1206 datasheet.pdf
CONN RCPT 14POS PNL MNT SKT CRMP datasheet.pdf