Mechatronics Fan Group UF15AC12-BTMR
UF15AC12-BTMR picture photo
Mfg. Part Number
UF15AC12-BTMR
Manufacturer
Product Category
AC Fans
Brief Description
FAN AXIAL 172X150X38MM 115VAC
Datasheet Download
UF15AC12-BTMR.pdf
Availability of UF15AC12-BTMR
QUANTITY
UF15AC12-BTMR Order Process
Ship out your order
Specifications of UF15AC12-BTMR
Internal Part NumberEIS-UF15AC12-BTMR
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package3
Category Fans, Thermal Management
FamilyAC Fans
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)UF15AC12-BTMR
Related LinksUF15AC, UF15AC12-BTMR Datasheet, Mechatronics Fan Group Distributor
UF15AC12-BTMR Details Description
Related parts for UF15AC12-BTMR
CAP CER 0.012UF 50V X7R 1210 datasheet.pdf
DGTL ISO 2.5KV GEN PURP 8SOIC datasheet.pdf
CONN CHAMP PLUG 68POS .050 R/A datasheet.pdf
MODULE ZIGBEE W/U.FL ANT CONN datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 18.5V 100W datasheet.pdf
DIODE SCHOTTKY 100V 8A DO215AB datasheet.pdf