Murata Electronics North America ULE-5/12-D24P-C
ULE-5/12-D24P-C picture photo
Mfg. Part Number
ULE-5/12-D24P-C
Manufacturer
Product Category
MURATA Components
Brief Description
Isolated, High Density, Eighth-Brick
Datasheet Download
ULE-5/12-D24P-C.pdf
Availability of ULE-5/12-D24P-C
Marketing Price
N/A
Our Price
Quote by Email
QUANTITY
ULE-5/12-D24P-C Order Process
Ship out your order
Specifications of ULE-5/12-D24P-C
Internal Part NumberEIS-ULE-5/12-D24P-C
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)6 (Time on Label)
Production Status (Lifecycle)Contact us to see if it's obsolete now
ConditionNEW AND UNUSED, Original made by MURATA
Delivery TimeIn stock, ship ULE-5/12-D24P-C today.
SeriesULE-5/12-
Marking / SymbolEmail us
Tolerance-
Capacitance-
Features-
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeORIGINAL
SPQ (Standard Package Quantity)-
MOQ1 Piece
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-ULE-5/12-D24P-C
Country of OriginJAPAN/THAILAND/USA/CN
Weight0.0005kg
Additional ServicesReel and tape, testing services
DistributorEIS COMPONENTS
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksULE-5/1, ULE-5/12-D24P-C Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
ULE-5/12-D24P-C Details Description
Related parts for ULE-5/12-D24P-C
CAP PUSHBUTTON ROUND BLACK datasheet.pdf
CONN EDGECARD 100PS R/A .125 SLD datasheet.pdf
CON TERMINAL BLOCK SPRING CLAMP datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 50W datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 12V 75W datasheet.pdf
RES 825 OHM 1/8W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 562K OHM 1W 1% AXIAL datasheet.pdf
DIODE ZENER 200V 1W DO204AL datasheet.pdf
HEATSINK 25X25X10MM L-TAB T766 datasheet.pdf
LED GREEN/RED CLEAR 3SMD R/A datasheet.pdf
BERGSTIK datasheet.pdf
CRYSTAL 40.610 MHZ 8PF SMT datasheet.pdf