Sensata Technologies/Airpax UPG1-1REC2-11-700
UPG1-1REC2-11-700 picture photo
Mfg. Part Number
UPG1-1REC2-11-700
Datasheet Download
UPG1-1REC2-11-700.pdf
Availability of UPG1-1REC2-11-700
QUANTITY
UPG1-1REC2-11-700 Order Process
Ship out your order
Specifications of UPG1-1REC2-11-700
Internal Part NumberEIS-UPG1-1REC2-11-700
Voltage Rating - DC-
Number of Poles1
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)UPG1-1REC2-11-700
Related LinksUPG1-1RE, UPG1-1REC2-11-700 Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
UPG1-1REC2-11-700 Details Description
Related parts for UPG1-1REC2-11-700
CONN HEADER 17POS .100 VERT GOLD datasheet.pdf
IC ADC 12BIT SAR 3MSPS 48-LQFP datasheet.pdf
CONN HEADER .100 SINGL R/A 11POS datasheet.pdf
CONN SPRING 44POS DUAL .275 SMD datasheet.pdf
TRANS PNP 45V 0.1A SMINI-3 datasheet.pdf
CAP TANT 33UF 16V 10% 2910 datasheet.pdf
CONN PLUG 5POS INLINE SKT datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE DPDT 5A 120V datasheet.pdf
MULTI-PAIR 12COND 22AWG 100' datasheet.pdf
RES 1.5K OHM 4W 5% AXIAL datasheet.pdf
CAP FILM 0.043UF 5% 2500VDC AXIA datasheet.pdf