Sensata Technologies/Airpax UPG11-36350-10
UPG11-36350-10 picture photo
Mfg. Part Number
UPG11-36350-10
Datasheet Download
UPG11-36350-10.pdf
Availability of UPG11-36350-10
QUANTITY
UPG11-36350-10 Order Process
Ship out your order
Specifications of UPG11-36350-10
Internal Part NumberEIS-UPG11-36350-10
Voltage Rating - DC-
Number of Poles2
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)UPG11-36350-10
Related LinksUPG11-3, UPG11-36350-10 Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
UPG11-36350-10 Details Description
Related parts for UPG11-36350-10
IC VOLTAGE MONITOR DUAL 8-TSSOP datasheet.pdf
CONN HEADER 7POS VERT .100 TIN datasheet.pdf
CONN PLUG 9 POS STRAIGHT W/PINS datasheet.pdf
RES 249K OHM 1% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
RES 166 OHM 7W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
CONN PLUG 30POS INLINE SCKT datasheet.pdf
TSM HIGH STRENGTH DISC 2" A VFN datasheet.pdf
CONN IC DIP SOCKET 8POS TIN datasheet.pdf
FIXED IND 180NH 757MA 350 MOHM datasheet.pdf
CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD datasheet.pdf
ORANGE POLYESTER 2"X1" datasheet.pdf
CONN DSUB 50POS datasheet.pdf