Sensata Technologies/Airpax UPG6-31120-120
UPG6-31120-120 picture photo
Mfg. Part Number
UPG6-31120-120
Datasheet Download
UPG6-31120-120.pdf
Availability of UPG6-31120-120
QUANTITY
UPG6-31120-120 Order Process
Ship out your order
Specifications of UPG6-31120-120
Internal Part NumberEIS-UPG6-31120-120
Voltage Rating - DC-
Number of Poles1
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)UPG6-31120-120
Related LinksUPG6-31, UPG6-31120-120 Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
UPG6-31120-120 Details Description
Related parts for UPG6-31120-120
CONN IC DIP SOCKET 4POS GOLD datasheet.pdf
IC EEPROM 2KBIT 2MHZ SOT23-6 datasheet.pdf
FAN AXIAL 120X32MM 48VDC WIRE datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 200W datasheet.pdf
RES SMD 51 OHM 2W 2512 WIDE datasheet.pdf
IC EEPROM 16KBIT 1MHZ 8DIP datasheet.pdf
CAP ALUM 68UF 20% 100V RADIAL datasheet.pdf
SWITCH ROCKER 3PDT 5A 120V datasheet.pdf
TXRX DWDM CML 8X50GHZ APD XFP datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 1.2V 30W datasheet.pdf