Sensata Technologies/Airpax UPG66-24853-11
UPG66-24853-11 picture photo
Mfg. Part Number
UPG66-24853-11
Datasheet Download
UPG66-24853-11.pdf
Availability of UPG66-24853-11
QUANTITY
UPG66-24853-11 Order Process
Ship out your order
Specifications of UPG66-24853-11
Internal Part NumberEIS-UPG66-24853-11
Voltage Rating - DC-
Number of Poles2
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)UPG66-24853-11
Related LinksUPG66-2, UPG66-24853-11 Datasheet, Sensata Technologies/Airpax Distributor
UPG66-24853-11 Details Description
Related parts for UPG66-24853-11
FUSE SEMICONDUCTOR 30A 250V FAST datasheet.pdf
RELAY OPTO AC/DC 60V 1.1A 4-SMD datasheet.pdf
TRIMMER 10 OHM 0.5W TH datasheet.pdf
CONN EDGECARD 16POS .100 EXTEND datasheet.pdf
CONN EDGECARD 24POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
IC DRVR LED 8X8 44-TQFN datasheet.pdf
8P JUNIOR TIMER HOUSING datasheet.pdf
CONN PLUG 61POS STRGHT W/PINS datasheet.pdf
IC COMPAR DUAL MICPWR CMOS 8SOIC datasheet.pdf
CONN HDR 45POS 1.27MM T/H datasheet.pdf
IC OSC VCXO 156.25MHZ 6-CLCC datasheet.pdf