Microsemi Commercial Components UPS3200/TR13
UPS3200/TR13 picture photo
Mfg. Part Number
UPS3200/TR13
Manufacturer
Product Category
Diodes, Rectifiers - Single
Brief Description
DIODE SCHOTTKY 3A 200V POWERMITE
Datasheet Download
UPS3200/TR13.pdf
Availability of UPS3200/TR13
QUANTITY
UPS3200/TR13 Order Process
Ship out your order
Specifications of UPS3200/TR13
Internal Part NumberEIS-UPS3200/TR13
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package5,000
Category Discrete Semiconductor Products
FamilyDiodes, Rectifiers - Single
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)UPS3200/TR13
Related LinksUPS320, UPS3200/TR13 Datasheet, Microsemi Commercial Components Distributor
UPS3200/TR13 Details Description
Related parts for UPS3200/TR13
DIODE ARRAY SCHOTTKY 45V D2PAK datasheet.pdf
CONN EDGECARD 20POS R/A .156 SLD datasheet.pdf
CONN RCPT 8POS WALL MNT W/PINS datasheet.pdf
FIXED IND 68UH 540MA 850 MOHM datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 48V 200W datasheet.pdf
CAP ALUM 1200UF 20% 200V SNAP datasheet.pdf
SWITCH ROCKER SPDT 5A 120V datasheet.pdf
CONN PLUG 2POS INLINE PIN datasheet.pdf
DUBOX datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK STR datasheet.pdf
CAP FILM 0.22UF 10% 1KV AXIAL datasheet.pdf