Tripp Lite UR050-003-DNB
UR050-003-DNB picture photo
Mfg. Part Number
UR050-003-DNB
Brief Description
3' USB A TO MICRO B CABLE M/M
Datasheet Download
UR050-003-DNB.pdf
Availability of UR050-003-DNB
QUANTITY
UR050-003-DNB Order Process
Ship out your order
Specifications of UR050-003-DNB
Internal Part NumberEIS-UR050-003-DNB
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)UR050-003-DNB
Related LinksUR050-, UR050-003-DNB Datasheet, Tripp Lite Distributor
UR050-003-DNB Details Description
Related parts for UR050-003-DNB
IC ADDRESS DVR 1-4BIT 64TSSOP datasheet.pdf
IC REG LDO 2.8V/ADJ 80MA 8UMAX datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 25 Position Through Hole, Right Angle Press-Fit datasheet.pdf
CORD COIL STANDARD 6-6 BLACK 10' datasheet.pdf
MP CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
CAP TANT 6.8UF 10% 75V AXIAL datasheet.pdf
ARDUINO ETHERNET WITH POE REV3 datasheet.pdf
POT SLIDE 50K OHM .2W 60MM datasheet.pdf
IC MCU 32BIT 64KB FLASH 100BGA datasheet.pdf
OSC 125MHZ SMD datasheet.pdf