Amphenol Pcd USBFTV7SA2G20A
USBFTV7SA2G20A picture photo
Mfg. Part Number
USBFTV7SA2G20A
Manufacturer
Product Category
USB Cables
Brief Description
RECEPT CODING A 2.0M CORDSET A P
Datasheet Download
USBFTV7SA2G20A.pdf
Availability of USBFTV7SA2G20A
QUANTITY
USBFTV7SA2G20A Order Process
Ship out your order
Specifications of USBFTV7SA2G20A
Internal Part NumberEIS-USBFTV7SA2G20A
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package10
Category Cable Assemblies
FamilyUSB Cables
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)USBFTV7SA2G20A
Related LinksUSBFTV7, USBFTV7SA2G20A Datasheet, Amphenol Pcd Distributor
USBFTV7SA2G20A Details Description
Related parts for USBFTV7SA2G20A
IC OPAMP CURRENT SENSE 8SOIC datasheet.pdf
IC AMP HBT SIGE 4500MHZ SOT-363 datasheet.pdf
CONN HEADER 3POS SNGL 2MM T/H datasheet.pdf
RES SMD 330 OHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS .125 SQ WW datasheet.pdf
INVERTER 1500V FOR CCFL LAMP datasheet.pdf
2.0 PITCH CABLE HOLDER datasheet.pdf
CAP TANT 6.8UF 10% 100V AXIAL datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 20V datasheet.pdf