Murata Electronics North America UWR-1.5/6000-D24A-C
UWR-1.5/6000-D24A-C picture photo
Mfg. Part Number
UWR-1.5/6000-D24A-C
Manufacturer
Product Category
MURATA Components
Brief Description
Capacitors Inductors Filters...
Datasheet Download
UWR-1.5/6000-D24A-C.pdf
Availability of UWR-1.5/6000-D24A-C
QUANTITY
UWR-1.5/6000-D24A-C Order Process
Ship out your order
Specifications of UWR-1.5/6000-D24A-C
Internal Part NumberEIS-UWR-1.5/6000-D24A-C
Lead Free Status / RoHS StatusLead free / RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)6 (Time on Label)
Production Status (Lifecycle)Contact us to see if it's obsolete now
ConditionNEW AND UNUSED, Original made by MURATA
Delivery TimeIn stock, ship UWR-1.5/6000-D24A-C today.
SeriesUWR-1.5/600
Marking / SymbolEmail us
Tolerance-
Capacitance-
Features-
Voltage-
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Mounting TypeSMD Surface Mount / Through Hole
PackagingReel / Bag
Package Case TypeOriginal
SPQ (Standard Package Quantity)-
MOQ1 Piece
ApplicationElectronic Device
Alternative Part (Replacement)EIS-UWR-1.5/6000-D24A-C
Country of OriginJAPAN/THAILAND/USA/CN
Weight0.0005kg
Additional ServicesReel and tape, testing services
DistributorEIS COMPONENTS
MURATA Product CategoryMURATA Components
Related LinksUWR-1.5/6, UWR-1.5/6000-D24A-C Datasheet, Murata Electronics North America Distributor
UWR-1.5/6000-D24A-C Details Description
Related parts for UWR-1.5/6000-D24A-C
EVALUATION BOARD ISL6121 datasheet.pdf
CBL SMA R/A PLUG-JACK RG316 24" datasheet.pdf
IC MCU 8BIT 60KB OTP 100QFP datasheet.pdf
CONN PLUG 2POS INLINE W/PINS datasheet.pdf
RES 604 OHM 1/10W 1% AXIAL datasheet.pdf
DIODE ZENER 18V 200MW 1005 datasheet.pdf
SWITCH TOGGLE SPDT 5A 120V datasheet.pdf
SNSW 10A 1-4 PLAIN70500888 datasheet.pdf
IC OSC VCXO QD FREQ 10CLCC datasheet.pdf
500 TB PLU PLU WF HOOK/B datasheet.pdf
CMOS 220 MHz True-Color Graphics Triple 10-Bit Video RAM-DAC IC datasheet.pdf