Honeywell Sensing and Productivity Solutions V15T16-CZ100A06
V15T16-CZ100A06 picture photo
Mfg. Part Number
V15T16-CZ100A06
Brief Description
BASIC SWITCH V BASICS V15
Datasheet Download
V15T16-CZ100A06.pdf
Availability of V15T16-CZ100A06
QUANTITY
V15T16-CZ100A06 Order Process
Ship out your order
Specifications of V15T16-CZ100A06
Internal Part NumberEIS-V15T16-CZ100A06
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1,000
Category Switches
FamilySnap Action, Limit Switches
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)V15T16-CZ100A06
V15T16-CZ100A06 Details Description
Related parts for V15T16-CZ100A06
CONN FAKRA JACK STR 50 OHM CRIMP datasheet.pdf
RES SMD 412K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
BATTERY TESTER datasheet.pdf
CONN HEADER 10PWR 40SGL 3.18MM datasheet.pdf
CAP CER 4.7UF 10V X5R 1206 datasheet.pdf
TVS DIODE 45VWM 72.7VC SMC datasheet.pdf
LED GREEN CLEAR 5MM ROUND T/H datasheet.pdf
RES SMD 1.2K OHM 5% 1/20W 0201 datasheet.pdf
Connector Socket 28 Position 0.050" (1.27mm) Gold Surface Mount datasheet.pdf
TERMINAL BLOCK datasheet.pdf
ROUND SPACER 2.29MM NYLON 8.76MM datasheet.pdf
CONN PLUG 39POS STRGHT SKT datasheet.pdf