Honeywell Sensing and Productivity Solutions V15T22-EP200
V15T22-EP200 picture photo
Mfg. Part Number
V15T22-EP200
Manufacturer
Product Category
Snap Action, Limit Switches
Brief Description
BASIC SWITCH V BASICS V15
Datasheet Download
V15T22-EP200.pdf
Availability of V15T22-EP200
QUANTITY
V15T22-EP200 Order Process
Ship out your order
Specifications of V15T22-EP200
Internal Part NumberEIS-V15T22-EP200
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1,200
Category Switches
FamilySnap Action, Limit Switches
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)V15T22-EP200
V15T22-EP200 Details Description
Related parts for V15T22-EP200
RES 470 OHM 1W 5% AXIAL datasheet.pdf
RES SMD 2.21K OHM 1% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CARDEDGE 70POS DUAL .125 GREEN datasheet.pdf
CONN RCPT MINI DIN 6P W/PANEL datasheet.pdf
11P MTA156 QUAD ASSY,W/TBS C/E datasheet.pdf
OPTOISO 5KV PUSH PULL 6SO datasheet.pdf
IC REG LDO 4.8V 0.15A 6XDFN datasheet.pdf
RES 28.7 OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
IC DSC 16BIT 6KB FLASH 28SSOP datasheet.pdf
HEADER BERGSTIK datasheet.pdf
FIXED IND 1UH 1.38A 36 MOHM SMD datasheet.pdf