Vishay Semiconductor/Diodes Division V20PL50-M3/87A
V20PL50-M3/87A picture photo
Mfg. Part Number
V20PL50-M3/87A
Manufacturer
Product Category
Diodes, Rectifiers - Single
Brief Description
DIODE SCHOTTKY
Datasheet Download
V20PL50-M3/87A.pdf
Availability of V20PL50-M3/87A
QUANTITY
V20PL50-M3/87A Order Process
Ship out your order
Specifications of V20PL50-M3/87A
Internal Part NumberEIS-V20PL50-M3/87A
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package6,500
Category Discrete Semiconductor Products
FamilyDiodes, Rectifiers - Single
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)V20PL50-M3/87A
Related LinksV20PL50, V20PL50-M3/87A Datasheet, Vishay Semiconductor/Diodes Division Distributor
V20PL50-M3/87A Details Description
Related parts for V20PL50-M3/87A
INDUCT ARRAY 2 COIL 68.4UH SMD datasheet.pdf
FUSE HLDR CART 250V 20A PNL MNT datasheet.pdf