FFF V511315000J0G
V511315000J0G picture photo
Mfg. Part Number
V511315000J0G
Manufacturer
Product Category
Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Brief Description
381 TB PLU PLU FIXED
Datasheet Download
V511315000J0G.pdf
Availability of V511315000J0G
QUANTITY
V511315000J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of V511315000J0G
Internal Part NumberEIS-V511315000J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package80
Category Connectors, Interconnects
FamilyTerminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)V511315000J0G
Related LinksV51131, V511315000J0G Datasheet, FFF Distributor
V511315000J0G Details Description
Related parts for V511315000J0G
IDC CABLE - MKC26K/MC26F/MCG26K datasheet.pdf
TRANS PNP 45V 0.1A TO-92 datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 37 Position Through Hole Solder datasheet.pdf
CONN EDGECARD 80POS DIP .100 SLD datasheet.pdf
CAP TANT 15UF 25V 10% RADIAL datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 62 Position Through Hole Solder datasheet.pdf
DISPLAY 7SEG HER LC CA 0.4" datasheet.pdf
CAP CER 0.047UF 25V X7R 0603 datasheet.pdf
ROUTER SPECTRE 3G datasheet.pdf
CONN RCPT 41POS BOX MNT PIN datasheet.pdf
D-Sub Connector Plug, Male Pins 25 Position Through Hole Solder datasheet.pdf
FAN AXIAL 172X55MM 115VAC WIRE datasheet.pdf