Omron Automation & Safety V600-H11-R 5M
V600-H11-R 5M picture photo
Mfg. Part Number
V600-H11-R 5M
Manufacturer
Product Category
RFID Reader Modules
Brief Description
R/W HEAD W/5M ROBOT CABLE
Datasheet Download
V600-H11-R 5M.pdf
Availability of V600-H11-R 5M
QUANTITY
V600-H11-R 5M Order Process
Ship out your order
Specifications of V600-H11-R 5M
Internal Part NumberEIS-V600-H11-R 5M
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1
Category RF/IF and RFID
FamilyRFID Reader Modules
Series-
Packaging*
RF TypeRead / Write
Frequency530kHz
Features-
Package / Case*
Supplier Device Package*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)V600-H11-R 5M
Related LinksV600-H, V600-H11-R 5M Datasheet, Omron Automation & Safety Distributor
V600-H11-R 5M Details Description
Related parts for V600-H11-R 5M
RES SMD 2.7K OHM 0.1% 1/4W 0805 datasheet.pdf
CAP CER 0.039UF 50V X7R 2220 datasheet.pdf
CONN PLUG 11POS STRAIGHT W/PINS datasheet.pdf
CONV DC/DC 5W 9-18VIN +/-12VOUT datasheet.pdf
FUSE HLDR CART 600V 30A IN LINE datasheet.pdf
RES 18.2 OHM 1% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
ANT WHIP AB OC 470-490MHZ datasheet.pdf
CAP ALUM 470UF 20% 420V RADIAL datasheet.pdf
REFERENCE DESIGN NOVATO datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
CONN HEADER 5POS 7.92MM R/A TIN datasheet.pdf
DC/DC CONV 2W SMD SNG OUT datasheet.pdf