FFF V722125000J0G
V722125000J0G picture photo
Mfg. Part Number
V722125000J0G
Manufacturer
Product Category
Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Brief Description
350 TB SOC WF VERTICAL
Datasheet Download
V722125000J0G.pdf
Availability of V722125000J0G
QUANTITY
V722125000J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of V722125000J0G
Internal Part NumberEIS-V722125000J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package130
Category Connectors, Interconnects
FamilyTerminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)V722125000J0G
Related LinksV72212, V722125000J0G Datasheet, FFF Distributor
V722125000J0G Details Description
Related parts for V722125000J0G
IC MUX DIFF 2:1 3.3V/5V 8-SOIC datasheet.pdf
CAP CER 820PF 50V X7R 0402 datasheet.pdf
IC FPGA 429 I/O 780FBGA datasheet.pdf
IC MPU MIPS-I 25MHZ 100TQFP datasheet.pdf
CONN PLUG 10POS STRAIGHT W/PINS datasheet.pdf
FUSE DUAL ELEMENT T-LAG 35A 250V datasheet.pdf
IC REG BUCK ADJ 0.35A 8VSSOP datasheet.pdf
CONN PLUG W/SOCKETS datasheet.pdf
RES SMD 17.8K OHM 1% 1/10W 0603 datasheet.pdf