FFF V810515200J0G
V810515200J0G picture photo
Mfg. Part Number
V810515200J0G
Manufacturer
Product Category
Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Brief Description
508 TB PLU PLU WF/SCREW
Datasheet Download
V810515200J0G.pdf
Availability of V810515200J0G
QUANTITY
V810515200J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of V810515200J0G
Internal Part NumberEIS-V810515200J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package70
Category Connectors, Interconnects
FamilyTerminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)V810515200J0G
Related LinksV81051, V810515200J0G Datasheet, FFF Distributor
V810515200J0G Details Description
Related parts for V810515200J0G
RES SMD 1.5K OHM 0.25% 1/8W 0805 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 26POS .100 EXTEND datasheet.pdf
CONN EDGECARD 44POS .100 EYELET datasheet.pdf
DIODE GEN PURP 300V 60A TO263 datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 24V 200W datasheet.pdf
RES 2.37K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
RES 562K OHM 1.5W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN RCPT 3POS INLINE SKT CRIMP datasheet.pdf
IC BINARY FULL ADDER 4BIT 16SOIC datasheet.pdf
HEATSINK 60X60X12.7MM XCUT datasheet.pdf
50P M PRESSFIT PC TAIL AND 4-40 datasheet.pdf
CAP FILM 1000VDC 20UF RADIAL datasheet.pdf