FFF V812315100J0G
V812315100J0G picture photo
Mfg. Part Number
V812315100J0G
Brief Description
381 TB PLU PLU WF/NUT
Datasheet Download
V812315100J0G.pdf
Availability of V812315100J0G
QUANTITY
V812315100J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of V812315100J0G
Internal Part NumberEIS-V812315100J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package125
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)V812315100J0G
Related LinksV81231, V812315100J0G Datasheet, FFF Distributor
V812315100J0G Details Description
Related parts for V812315100J0G
CAP TANT 2.2UF 10V 20% 0805 datasheet.pdf
DIODE ARRAY GP 600V 30A TO247 datasheet.pdf
IC SWITCH BUS FET 10BIT 24-TVSOP datasheet.pdf
CAP CER 120PF 200V NP0 1206 datasheet.pdf
CONN STACKED SFP+ 2X2 TIN TAILS datasheet.pdf
RES 845K OHM 1% 1/4W AXIAL datasheet.pdf
RES 348 OHM 3W 1% WW AXIAL datasheet.pdf
RES 3.16K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
CONN HSG RCPT JAM NUT 3POS PIN datasheet.pdf
LED XLAMP COOL WHITE 2SMD datasheet.pdf
BOX ALUM UNPAINTED 4.92"LX3.15"W datasheet.pdf