FFF VC060150B0J0G
VC060150B0J0G picture photo
Mfg. Part Number
VC060150B0J0G
Manufacturer
Product Category
Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Brief Description
762 TB SOCKET RA WF A/T
Datasheet Download
VC060150B0J0G.pdf
Availability of VC060150B0J0G
QUANTITY
VC060150B0J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of VC060150B0J0G
Internal Part NumberEIS-VC060150B0J0G
Lead Free Status / RoHS StatusContains lead / RoHS non-compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL)1 (Unlimited)
Production Status (Lifecycle)In Production
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package1,035
Category Connectors, Interconnects
FamilyTerminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)VC060150B0J0G
Related LinksVC0601, VC060150B0J0G Datasheet, FFF Distributor
VC060150B0J0G Details Description
Related parts for VC060150B0J0G
Connector Receptacle USB TypeB 4 Position Through Hole, Right Angle, Horizontal datasheet.pdf
IGBT 600V 300W TO247AD datasheet.pdf
CAP FILM 0.47UF 5% 250VDC RADIAL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 13.8V 50W datasheet.pdf
CAP ALUM 39UF 20% 250V RADIAL datasheet.pdf
CONN HSG PLUG STRGHT 15POS PIN datasheet.pdf
KIT MESH 5DBI 2.4GHZ DCE MC datasheet.pdf
RES 2.1K OHM 1/2W 0.5% AXIAL datasheet.pdf
BIT TORX T20 1.93" 10/PK datasheet.pdf
IC OSC VCXO 164.3555MHZ 6-CLCC datasheet.pdf