FFF VD14315200J0G
VD14315200J0G picture photo
Mfg. Part Number
VD14315200J0G
Manufacturer
Product Category
Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Brief Description
381 TB PLUGGABLE PLUG WF
Datasheet Download
VD14315200J0G.pdf
Availability of VD14315200J0G
QUANTITY
VD14315200J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of VD14315200J0G
Internal Part NumberEIS-VD14315200J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package100
Category Connectors, Interconnects
FamilyTerminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)VD14315200J0G
Related LinksVD1431, VD14315200J0G Datasheet, FFF Distributor
VD14315200J0G Details Description
Related parts for VD14315200J0G
LED SS QUAD YELLOW DIFF PCB 5MM datasheet.pdf
RES SMD 154 OHM 0.25% 1/8W 1206 datasheet.pdf
OSC XO 20.000MHZ CMOS TTL SMD datasheet.pdf
IC SRAM 4MBIT 15NS 44TSOP datasheet.pdf
CONTROL TEMP RELAY OUT 100-240V datasheet.pdf
DIN CONN B/2 FEMALE 32CKT datasheet.pdf
RES CHAS MNT 50 OHM 1% 10W datasheet.pdf
CONN RCPT 8POS WALL MNT W/SKTS datasheet.pdf
RES SMD 20 OHM 1% 35W TO263 datasheet.pdf
WASHER FLAT 7/16 NYLON BLACK datasheet.pdf
Connector Socket 68 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
CONN RCPT 79POS WALL MNT PIN datasheet.pdf