FFF VE13305100J0G
VE13305100J0G picture photo
Mfg. Part Number
VE13305100J0G
Manufacturer
Product Category
Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Brief Description
381 TB SOCKET OPEN RA
Datasheet Download
VE13305100J0G.pdf
Availability of VE13305100J0G
QUANTITY
VE13305100J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of VE13305100J0G
Internal Part NumberEIS-VE13305100J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package240
Category Connectors, Interconnects
FamilyTerminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)VE13305100J0G
Related LinksVE1330, VE13305100J0G Datasheet, FFF Distributor
VE13305100J0G Details Description
Related parts for VE13305100J0G
LED GREEN DIFFUSED 1206 SMD datasheet.pdf
AC/DC DESKTOP ADAPTER 6V 12W datasheet.pdf
IC PLL CLOCK DRIVER 8-SOIC datasheet.pdf
CONN PIN 22-26AWG M-U MNL GOLD datasheet.pdf
VS CONFIGURABLE POWER SUPPLY datasheet.pdf
Connector Socket 57 Position 0.100" (2.54mm) Gold Through Hole datasheet.pdf
TRIMMER 5K OHM 0.5W PC PIN datasheet.pdf
CABLE 10POS datasheet.pdf
HEATSINK 35X35X10MM L-TAB T412 datasheet.pdf
MICRO 100 F 20" RBW JACKSLP datasheet.pdf
RES 9.1K OHM 0.6W 1% AXIAL datasheet.pdf