FFF VE13315100J0G
VE13315100J0G picture photo
Mfg. Part Number
VE13315100J0G
Brief Description
381 TB SOCKET CLOSE RA
Datasheet Download
VE13315100J0G.pdf
Availability of VE13315100J0G
QUANTITY
VE13315100J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of VE13315100J0G
Internal Part NumberEIS-VE13315100J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package240
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)VE13315100J0G
Related LinksVE1331, VE13315100J0G Datasheet, FFF Distributor
VE13315100J0G Details Description
Related parts for VE13315100J0G
IC REG SWTCHD CAP 5V 20MA SOT23 datasheet.pdf
CAP FILM 10000PF 5% 63VDC RADIAL datasheet.pdf
RES SMD 2.21KOHM 0.1% 1/16W 0402 datasheet.pdf
COUNTER LCD 8 CHAR PANEL MOUNT datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 15V 100W datasheet.pdf
8310-22 INSUL ANVIL datasheet.pdf
RES 374K OHM 1/2W 1% AXIAL datasheet.pdf
PAC-UNIV-HE20 CBL ASSY datasheet.pdf
RES SMD 3.92K OHM 0.1% 1/4W 0805 datasheet.pdf
FIXED IND 2.7UH 325MA 1.2 OHM datasheet.pdf
CONN FPC VERT 5POS 1.00MM SMD datasheet.pdf
DIODE ZENER 18V 1W MELF datasheet.pdf