FFF VE16315100J0G
VE16315100J0G picture photo
Mfg. Part Number
VE16315100J0G
Brief Description
381 TB SOCKET CLOSE RA
Datasheet Download
VE16315100J0G.pdf
Availability of VE16315100J0G
QUANTITY
VE16315100J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of VE16315100J0G
Internal Part NumberEIS-VE16315100J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package180
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)VE16315100J0G
Related LinksVE1631, VE16315100J0G Datasheet, FFF Distributor
VE16315100J0G Details Description
Related parts for VE16315100J0G
CONN HEADER 23POS .100 VERT GOLD datasheet.pdf
RES METAL OX 5W 330 OHM 5% AXL datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 75W datasheet.pdf
RES 25 OHM 1/8W .1% AXIAL datasheet.pdf
MOLDED INSIDE CORNER UMIC-SC1 datasheet.pdf
IC EEPROM 2KBIT 100KHZ 8SOIC datasheet.pdf
PUNCH RD 3/4 datasheet.pdf
CONN EDGECARD 30POS .156" datasheet.pdf
DIODE ZENER 11V 500MW DO35 datasheet.pdf
HD-BNC TO BNC STRT PLUG 1.25M datasheet.pdf
CONN PLUG 24POS STRGHT W/PINS datasheet.pdf
4700UF 63V 30X40MM 85C 12000H datasheet.pdf