FFF VE24325100J0G
VE24325100J0G picture photo
Mfg. Part Number
VE24325100J0G
Manufacturer
Product Category
Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Brief Description
381 TB SOCKET WF RA
Datasheet Download
VE24325100J0G.pdf
Availability of VE24325100J0G
QUANTITY
VE24325100J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of VE24325100J0G
Internal Part NumberEIS-VE24325100J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package120
Category Connectors, Interconnects
FamilyTerminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)VE24325100J0G
Related LinksVE2432, VE24325100J0G Datasheet, FFF Distributor
VE24325100J0G Details Description
Related parts for VE24325100J0G
IC MCU 8BIT 16KB OTP 44MQFP datasheet.pdf
IC MCU 8-BIT 16K FLASH 44-PQFP datasheet.pdf
INPUT MODULE 2 ANALOG datasheet.pdf
Connector Barrier Block Strip 12 Circuit 0.325" (8.26mm) datasheet.pdf
CAP TANT 150UF 10V 10% 2824 datasheet.pdf
CAP CER 2200PF 11KV datasheet.pdf
TVS DIODE 70VWM 109VC P600 datasheet.pdf
DC/DC CONVERT 5.1V 25A datasheet.pdf
HEATSINK 57.9X36.83X17.78MM datasheet.pdf
D-Sub Connector Receptacle, Female Sockets 9 Position Through Hole Solder datasheet.pdf
PGY 3.6MM 70A SLDR 4 SDD datasheet.pdf