FFF VF24715000J0G
VF24715000J0G picture photo
Mfg. Part Number
VF24715000J0G
Manufacturer
Product Category
Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Brief Description
500 TB SOCKET CLOSE VER
Datasheet Download
VF24715000J0G.pdf
Availability of VF24715000J0G
QUANTITY
VF24715000J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of VF24715000J0G
Internal Part NumberEIS-VF24715000J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package30
Category Connectors, Interconnects
FamilyTerminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)VF24715000J0G
Related LinksVF2471, VF24715000J0G Datasheet, FFF Distributor
VF24715000J0G Details Description
Related parts for VF24715000J0G
RES SMD 806 OHM 0.5% 1/8W 0805 datasheet.pdf
LED ORANGE CLEAR 2SMD REV datasheet.pdf
MOSFET N-CH 60V 12A DPAK datasheet.pdf
CONN PLUG 46POS STRAIGHT W/PINS datasheet.pdf
TVS DIODE 58VWM 93.6VC SMC datasheet.pdf
CONVERTER MOD DC/DC 28V 100W datasheet.pdf
CIR BRKR MAG-HYDR LEVER datasheet.pdf
IC OSC VCXO 500MHZ 6-CLCC datasheet.pdf
FML CRD EDGE .100 44POS HL LOW P datasheet.pdf
DC/DC CONVERTER 1.8V 45W datasheet.pdf
CAP FILM 470 PF 5% 1600VDC AXIAL datasheet.pdf
Ceramic Capacitors 0.068UF 630V 10% RADIAL datasheet.pdf