FFF VF32715000J0G
VF32715000J0G picture photo
Mfg. Part Number
VF32715000J0G
Manufacturer
Product Category
Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Brief Description
500 TB SOCKET CLOSE VER
Datasheet Download
VF32715000J0G.pdf
Availability of VF32715000J0G
QUANTITY
VF32715000J0G Order Process
Ship out your order
Specifications of VF32715000J0G
Internal Part NumberEIS-VF32715000J0G
ConditionNew & Unused, Original Sealed
Standard Package20
Category Connectors, Interconnects
FamilyTerminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets
Series*
Weight0.001 KG
ApplicationEmail for details
Alternative Part (Replacement)VF32715000J0G
Related LinksVF3271, VF32715000J0G Datasheet, FFF Distributor
VF32715000J0G Details Description
Related parts for VF32715000J0G
RES SMD 37.4 OHM 1% 1/4W 1206 datasheet.pdf
IC REG LDO 24V 0.5A TO220AB datasheet.pdf
IC REG BUCK ADJ 3.5A DL 38TSSOP datasheet.pdf
RES 221K OHM 1/4W 1% AXIAL datasheet.pdf
SECURITY DC 10 USER WEB DOWNLOAD datasheet.pdf
IC CLK BUFFER 1:3 52MHZ 10TDFN datasheet.pdf
TOOL ACC datasheet.pdf
RES SMD 176K OHM 0.1% 1/10W 0603 datasheet.pdf
CAP CER 5.6PF 50V NP0 0805 datasheet.pdf
CAP FILM 68 NF 5% 100VDC datasheet.pdf